Aval-Consult
Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Ostrowska, Szychowski, Krawczyk, Korpusik, Grzechowiak i Partnerzy sp. p. w Gdańsku została założona w 1988 r. jako jedna z pierwszych w Trójmieście Kancelarii Radców Prawnych, przez Halinę Ostrowską, Zbigniewa Szychowskiego i Piotra Fandreya w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą „AVAL”.

W wyniku połączenia ze firmą finansowo-ekonomiczną DO–CONSULT Sp. z o.o., powstała spółka pod nazwą Kancelaria Prawniczo–Ekonomiczna „Aval–Consult" spółka z o.o. z siedzibą w Gdańsku, która świadczyła usługi prawnicze i finansowo – ekonomiczne dla podmiotów gospodarczych, biorąc udział w przekształceniach własnościowych przedsiębiorstw państwowych, zakładaniu spółek prawa handlowego, dokonywaniu wycen przedsiębiorstw, akcji, sporządzaniu bussines planów itp.

W 1997 r. Kancelaria została przekształcona w spółkę cywilną radców prawnych i adwokatów świadczącą usługi wyłącznie z zakresu pomocy prawnej oraz porad prawnych pod nazwą Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Aval-Consult spółka cywilna w Gdańsku.

Po przystąpieniu do nowych wspólników, doszło do przekształcenia Kancelarii w spółkę partnerską. W marcu 2000 r. Kancelaria, z uwagi na powiększający się stale skład osobowy, zmieniła siedzibę przenosząc się do nowych pomieszczeń biurowych położonych na Starym Mieście w Gdańsku przy ulicy Straganiarskiej 24/27.

Od czasu powstania Kancelarii następuje jej sukcesywny rozwój, o czym świadczyć może przystąpienie do spółki kolejnych wspólników – radców prawnych: Ryszarda Krawczyk, Ilony Piwowarskiej-Sosin, Artura Kępińskiego, Dariusza Puwalskiego i Marcina Frymark. W lutym 2005 r. doszło do połączenia z Kancelarią Radców Prawnych Piotra Grzechowiaka, które pozwoliło na zwiększenie możliwości w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych.

W kwietniu 2008 r. doszło do kolejnych zmian w działalności Kancelarii. Siedziba została przeniesiona do nowych pomieszczeń biurowych w budynku przy ul. Kartuskiej 5, a do grona partnerów Kancelarii dołączył radca prawny Paweł Lis.

W roku 2009 partnerami Kancelarii zostali radca prawny Jacek Węsierski, radca prawny Ewa Jaroszewska, adwokat Adam Korpusik oraz radca prawny Michał Pastwa.

Aktualnie Kancelaria prowadzi obsługę ponad 120 podmiotów gospodarczych na podstawie stałych umów o obsługę prawną. Obecnie skład Kancelarii liczy ponad 30 osobowy zespół prawników, który świadczy usługi klientom ze wszystkich branż gospodarki, oferując im kompleksowe doradztwo prawne we wszystkich dziedzinach i specjalizacjach prawa. Kancelaria zapewnia obsługę w języku angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim.
projekt i realizacja : Internet-Media.pl
Aval Consult @ 2011 , Wszystkie prawa zastrzeżone